Spray ne Cs

Go down

Spray ne Cs

Post by cLassic[Mhc] on Mon Apr 08, 2013 8:22 am

]b]1.Ne fillim duhet ta shkarkoni ket program Kliko ket Linkun per ta shkarkuar programin HL TagConverter
mediafire.com ?dujnm2iyc5m
2.Hape programin dhe shtyp Butonin Open Image.
3.Gjeni qfar Foto deshironi ju siguroheni qe te jet jpg.
4.Pastaj shtyp butonin Adjust Image dhe beni zmadhimin e fotos sipas deshirës.
5.Pastaj shtyp butonin Auto Size dhe Apply changes and convert to 256 colors.
6.Dhe kliko butonin Save Tag dhe Export to WAD file dhe kliko Ok.
7.Vendoseni ne Desktop me emrin > tempdecal.wad
8.Shkojm My Computer, Local Disk C, Program Files, Counter Strike, CStrike .
9.Gjeje tempdecal.wad e vjeter dhe fshije Delete dhe vendose tempdecal.wad e ri.
Shpresoj qe ta keni Kuptuar [ mGc Group! ]

Per ndonje ankes : contact with MhcGroup
Ja ku ekeni edhe Videon : http://www.[/b]youtube.com/watch?v=J8eU7BPlvuk&feature=player_embedded[b]
avatar
cLassic[Mhc]
Admin

Posts : 11
Join date : 2013-04-08

View user profile http://mhc-forum.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum